Rabo Clubsupport 2022

Net als voorgaande jaren wordt dit jaar door de Rabobank de Rabo ClubSupport 2022 georganiseerd. Het doel achter Rabo ClubSupport is dat de Rabobank clubs sterker en toekomstbestending wil maken: zij investeren een deel van hun winst in clubs en verenigingen waardoor deze (duurzaam) verder kunnen groeien.

Om tijdens de wedstrijden en de trainingen de tijd goed in de gaten te kunnen houden, zijn wij voornemens om een digitale buitenklok aan te schaffen.

Om ons doel te kunnen realiseren, hebben we de hulp van onze leden hard nodig. Wij zouden het enorm waarderen als je zelf je stem uitbrengt op onze club maar ook zoveel mogelijk vrienden/familie/bekenden/etc vraagt om op ons te stemmen. Hoe meer stemmen, hoe meer geld wij krijgen van de Rabobank. Vanaf 5 september 2022 t/m 27 september 2022 kunnen jullie stemmen.

Je kunt onze club vinden op: Rabo ClubSupport (rabo-clubsupport.nl)

Helaas mag je alleen stemmen als je lid bent van de Rabobank. Ben je nog geen lid? Registreer je dan gratis via de Rabo App.

Alvast heel erg bedankt voor jullie medewerking!

Comments are closed.